Jump to content
Sign in to follow this  
FYA

Cerere UnBan FYA

Recommended Posts

Nume: FYA

ID unic [CTRL+i]:

Cine ți-a dat ban?  : heartless

Motiv: wargods

Dovadă [printscreen] : ..

Alte precizări: Mi s a cerut wargods, am acceptat și a iesit ca am cfg, am șters cfg-ul care era în counter strike și am întrat din nou, mi s a cerut al doilea wargods ca să pot rămâne pe server, l am făcut și totul a ieșit cum trebuie, am primit aprobarea ca pot juca,  am rămas spectator și am fugit la masa, când m am întors aveam ban, țin sa menționez ca asa am descarcat counter strike. Dacă as putea sa demonstrez cumva, nu am mai jucat cs de vre o 7 ani, oarecum m am atașat de server, cum prind timp liber sau în funcție de cum ajung de la muncă, întru și joc cu drag, vreau sa se rezolve cumva sa pot juca încontinuare, nu vreau sa schimb IP și alte prostii, vreau sa mi păstrez numele și sa pot juca normal, nu cu alt nume. Am avut respect fata de toți playerii de pe server. Sper sa se rezolve și sa ne revedem din nou sa jucam de plăcere, nu se va mai întâmpla, am instalat alt counter strike default. 

Aștept și eu o decizie😁

1. vezi ca ai greșit secțiunea.

2. ți am cerut wg în jur de ora 20, nu ai reușit să trimiți că probabil nici nu l ai facut ori este greu în 2022 să trimiți un link..mă rog

3. am verificat pe site și era un wargods la ora 10 (roșu cu cfg 700 linii)..ți am verificat ip ul și ești din România..să zicem că este de la site în privința timpului

4. ți am spus să ștergi configul și să faci altă scanare tu nu ai dat nici o scanare pentru că pe site a apărut tot scanare aia de la ora 10..aici an greșit eu pentru că nu am mai verificat eu, i am lăsat pe colegi de aceea te am pus la joc

ban ul a fost dat cu aprobarea fondatorului 

în concluzie, cum ți am mai spus și pe server șterge configul, intră în cs, fă o scanare și lasă-ne link ul aici să vedem ce și cum.

Am înțeles, am făcut scanarea și mi ai zis ca e ok, pot juca, ți am zis ca plec la masa, mi ai răspuns politicos cu pofta buna, diseară cum ajung de la muncă, fac scanarea, ma poți debloca ca să trimit diseară scanarea din nou? Sau doar întru în cs o fac și îți pun link-ul? Dar am făcut și a doua scanare și am trimis nu știu de nu s a trimis.

doar intră în joc și fă o scanare apoi lasă linkul aici

e ok acum? am instalat un cs default de pe net, doar am intrat in el si atat. Daca e ok, debaneaza ma te rog, vreau sa joc incontiunare.. MERSI!

Am accesat si eu linkul si apare si al doilea ce l de aseara.. nu stiu de ce nu ti a aparut si tie.. sau ma rog, nu mai conteaza, sper sa fie totul ok si sa pot juca incontinuare..

13 minutes ago, FYA said:

Am accesat si eu linkul si apare si al doilea ce l de aseara.. nu stiu de ce nu ti a aparut si tie.. sau ma rog, nu mai conteaza, sper sa fie totul ok si sa pot juca incontinuare..

este posibil ca site ul sa nu fi mers atunci :) cum de altfel nici timpestampul nu era bun (daca puneai linkul in joc pe chat se evitau toate astea)

16 minutes ago, FYA said:

e ok acum? am instalat un cs default de pe net, doar am intrat in el si atat. Daca e ok, debaneaza ma te rog, vreau sa joc incontiunare.. MERSI!

este okay acum, intra pe un server si scrie status in consola; copiaza steam id ul de langa numele tau care ar trebui sa arate asa:  ex:  STEAM_0:0:144758723

da mi si ip ul tau (il afli de aici: https://www.showmyip.com")

Edited by heartless

STEAM_1:0:1651845373   

212.93.128.143

DA. se poate sa nu fi mers ceva aseara, l am incarcat si l am trimis ca si primul..

5 minutes ago, FYA said:

STEAM_1:0:1651845373   

212.93.128.143

DA. se poate sa nu fi mers ceva aseara, l am incarcat si l am trimis ca si primul..

spor la joc. se poate da T.C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this